PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321650}
7,4 54 964
oceny
7,4 10 1 54964
7,2 4
oceny krytyków
Mr. Brooks
powrót do forum filmu Mr. Brooks
ocenił(a) film na 8
photocom

Pewnie dla tego ze nie pokazala cyckow :) Co do filmu uwazam ze jest dobry, ale brak mu klimatu.

Jeszcze jedno. Zauwazyl ktos bledy w filmie, bo ja jeden: furgonetka, ktora wiaza ta policjantke w pewnym momencie ma nagle zamkniete te rozsuwane drzwi, a potem znowu otwarte.

Chelios_2

Cycków kolego, i to nie takich plastikowych jakie ma Demi, to ja mam, że tak powiem, "pod ręką" w obfitości. Nie z tego więc powodu uznałem jej rolę za kiepską bardzo. Rola słaba w scenariuszu, ale też i marnie zagrana. Wydaje mi się jednak, że oczekiwania od kina tak w ogóle, mamy zupełnie inne. A co do Twojej oceny, to jest trochę bez sensu. Jak można powiedzieć o filmie , że jest dobry, a za chwilę dodać, że "brak mu klimatu"...Przecież to, krótko mówiąc, oksymoron. Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyłapywaniu wpadek zdjęciowych. Skup się na tym.

ocenił(a) film na 8
photocom

O to chodzi, że czasami pojawia się sprzeczność, mogę podać przykład z Dogville, który jest strasznie nudny a jednak ostatecznie mi się spodobał. Ten film, o którym tutaj dyskutujemy w mej opinii nie posiada klimatu, przypomina mi te filmy co lecą po 21 czy 22 na kanałach publicznej telewizji (takie śmieszne thrillery), jednak w ostatecznej ocenie uznałem, iż nie mogę niesprawiedliwie go ocenić tylko dlatego, że lekka szmirą zalatuje, bo jest naprawdę dobry i wart polecenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
photocom

zgadzam się w całej rozciągłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones