PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321650}
7,4 54 959
ocen
7,4 10 1 54959
7,2 4
oceny krytyków
Mr. Brooks
powrót do forum filmu Mr. Brooks

bardzo slaby

ocenił(a) film na 2

zalosne widowisko, sztywny i nieprawdziwy costner, demi moore w jeszcze gorszej formie do tego drazniaca sciezka dzwiekowa... moglby byc dobry thriller ale ale zbyt duza watkow i sytuacji w filmie mi nie pasowalo, nie bylo w nim emocji, napiecia, poprostu slabo zrealizowany gniot prosto z usa...

ocenił(a) film na 2
chimaira_x

Rola Demi Moore właściwie nic do tego filmu nie wniosła, ale jak dla mnie to film był po prostu słaby przede wszystkim przez te alter ego Brooksa , sposób jego przedstawienia wyszedł bardzo banalnie, szkoda po scenariusz na film wydawał się dobry w przeciwieństwie do wykonania ...
3/10

chimaira_x

Przez takich prostych i płytkich ludzi jak Ty inni ludzie nie obejrzą dobrego filmu ponieważ mogą zasugerować sie Twoimi głupimi wypowiedziami. Tacy ludzie jak Ty nie mający pojecia o logice i inteligencji mogą tak ocenić taki film.
Film jest świetny i takich własnie brakuje na rynku. Wszytskie inne gnioty o zabijaniu 1000 ludzi w 5 minutach filmu to dziadostwo a nie taki film który mowi o logice i trzyma w napieciu do ostatniej chwili.
Wiec nastepnym razem nie wypowiadaj się w ogole na temat jakiegoś filmu gdy nie masz o tym pojęcia i piszesz tak tylko i wyłącznie dlatego ze cieszą Cie płytkie filmy.

pozdro

ocenił(a) film na 9
adik_3

zastanawiam się o co chodzi tym dwóm troglodytom i nie ogarniam!!! P.S. FILM REWELACYJNY!!!!!! daje 9 / 10

ocenił(a) film na 2
adik_3

albo jestes kretynem albo nie wiesz co to dobry film... jezeli twierdzisz, ze ten film to dzielo ambitne i inteligentne to wspolczuje sobie muszac czytac twoje debilne wypowiedzi i paradoksalne oskarzenia... PS. Jestes Debilem?

ocenił(a) film na 9
adik_3

Dobrze gadasz .a film zajebisty

ocenił(a) film na 6
chimaira_x

Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oceniając film na różne sposoby od razu skaczecie sobie do gardeł?? O gustach sie nie dyskutuje I oczywistym jest że każdy odbiera różne filmy w inny sposób i pod innym odmiennym kątem, na różne rzeczy zwraca uwagę i różnymi kryteriami ssię posługuje przy ocenie tego czy tamtego filmu. Ja mam mieszane uczucia co do filmu, ale nie uważam że ocena 10 / 10 czy 1 / 10 oznacza że ktoś od razu jest albo inteligentnym i logicznym człowiekiem albo płytkim i prostym człowiekiem. Po cholere takie wnioski od razu wyciągać jeżeli chodzi tylko o odmienny sposób interpretacji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones