PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321650}
7,4 54 965
ocen
7,4 10 1 54965
7,2 4
oceny krytyków
Mr. Brooks
powrót do forum filmu Mr. Brooks

Polecam.
Ciekawy film z dobrze stopniowanym napięciem, ciekawą fabułą i zakończeniem...
Demi zagrała dobrze. Co mi się szczególnie spodobało to w odróżnieniu od tak wychwalanego Eastwooda, kiedy prowadziła to nie wpatrywała się minutami w rozmówcę tylko obserwowała drogę (!). Taki drobiazg ale zawsze mnie wpienia kiedy jest inaczej:-)
Kevin rewelacyjny! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie przepadam za nim, bo mz. nie jest to wybitny aktor - o niebo bardziej cenię np. H. Forda. A jednak w tym filmie zagrał świetnie. Oby to była stała tendencja. Reszta obsady też się spisała znakomicie.
Jeszcze raz polecam - idźcie do kina!;-)

piotryd

ja na to bym 2 raz nie poszla.
ale kazdy ma swoj gust.
pozdr ;)

piotryd

ja podobnie..drugi raz bym nie poszla..ogólnie to śmiać mi się chciało i czekałam kiedy to przerodzi się w jakąś czarną komedię...ale nic z tego..czyli wg mnie porażka.
śmiejący się Kevin Costner..wybaczcie, ale nie uwierzyłam mu, nie przekonał mnie ani na minutę..
Misza we wcześniejszych postach narzeka na sceny typu "nożyczki " i "łopata", że niby obleśne..to śa bodaj najlepsze sceny,kiedy poczułam w ogóle jakieś emocje na tym filmie.
no ale racja..każdy ma swój gust:) mój jest nieco inny
pozdr:)

ocenił(a) film na 9
abraxass

Nie wiem czego oczekujecie od filmów? To jest kino rozrywkowe, mające bawić, straszyć, śmieszyć... Chcecie wysiłku umysłowego? Podniecenia emocjonalnego? Uniesienia? No to faktycznie dziwne, ze wybrałyście się na ten film. Mi dostarczył spodziewanej rozrywki i miłych wrażeń estetycznych - Demi wciąż piękna:-) Tego i Wam, kiedy będziecie w jej wieku życzę:-)
Podtrzymuję to co napisałem - film dobry, wart zobaczenia.
Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 10
piotryd

ja już wypowiadałam się na forum co do tego filmu, więc nie będę się powtarzać :)
napisze tylko, że również nie poszłabym na to drugi raz do kina...

...ale bardzo chętnie obejrzę ten film ponownie jak tylko wyjdzie na DVD!:D

strasznie mi się podobał, więc tak jak i założyciel tematu, namawiam was wszystkich- pędźcie do kina!
mocna pozycja- warta wydania parunastu złotych na bilecik, po wyjściu z kina stwierdziłam "było warto!"
pozdrawiam tych którym sie pan Brooks podobał- jak i pozostałych ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones