PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321650}
7,4 54 992
oceny
7,4 10 1 54992
7,0 6
ocen krytyków
Mr. Brooks
powrót do forum filmu Mr. Brooks

na 2 czesc albo tylko mi sie zdaje ?:> ..mimo wszystko calkiem dobre kino ..

ocenił(a) film na 10
Sasim

zgadzam sie wszystko stoi otworem żeby powstała 2 cześć tylko jest jedno pytanie czy warto :P,bo jeżeli mają z tego zrobić jakiegoś gniota na potęgę to szkoda czasu,a po drugie gdzieś czytałem ze raczej by nie zagrał po raz drugi tej samej postaci w sumie pożyjemy zobaczymy :]

ocenił(a) film na 8
frank_4

moze chca zrobic z tego filmu drugie "milczenie owiec" - bedzie potem 5 odcinkow przed 2 po i jakos sie wyjasni :D

Sasim

Na 100% będzie część druga, będzie też zapewne i część trzecia - powstanie piękna trylogia :)

Sw1ru

Jaka druga czesc? I pewnie miala by opowiadac o rozdwojeniu jazni jego córki... ? To by bylo zupelnie bez sensu. Ciekawe po co ulepszac cos co juz jest dobre, skoro mozna spiepszyc.

ocenił(a) film na 10
Szymen

to jest akurat proste jak pierwsza cześć zarobi dość dużo kasy to znając los nakręcą koleją część,bo kasa będzie lecieć i takim sposobem jak nakręcą następne dzieło powstanie nam jakiś gniot typu superman-powrót

frank_4

Ehhh... i to boli najbardziej :(. W sumie nie zabija sie kury ktora znosi zlote jajka, niech sama zdechnie...

ocenił(a) film na 8
Sasim

tez mialam takie wrazenie ogladajac zakonczenie;)

ocenił(a) film na 9
Sasim

zakonczenie?? hmmm przecież mozna lajtowo stworzyc czesc o tym co miało miejsce wcześniej. Przeciez wiele sie na zabijał i mozna by stworzyc cos z tego tak jak w Czerwonym Smoku( trylogia hannibala)... Ale i mozna dalej ciągnąć. Czy sie zdecydują nie wiem ale jak mają dobry pomysł to warto spróbować Byle nie na sile zeby tylko było bo bedzie kupa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones