PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862353}
7,7 29 778
ocen
7,7 10 1 29778
7,4 7
ocen krytyków
Sprzątaczka
powrót do forum serialu Sprzątaczka

Z N A K O M I T Y

ocenił(a) serial na 10

To drugi w tym roku, po "Sceny z życia małżeńskiego"doskonały serial. Ach ten 2021 :)

ocenił(a) serial na 10
kokoci

Zgadzam się. Serial tak mnie wciągnął, że obejrzałam go jednym tchem i już dawno miałam iść spać, ale siedziałam z czerwonymi, zmęczonymi od ekranu oczami, by skończyć go :) Mega świetny!!

kokoci

Z ciekawości, co jest takiego doskonałego w "Scenach..."? Zewsząd słyszę opinie o rozczarowaniu tym serialem, więc zaskoczyłeś swoim wpisem. Oczywiście nie pytam oryginalną wersją Bergmana.

ocenił(a) serial na 10
lew890

Hej, nie słuchaj opinii, zwłaszcza tych zewsząd. Sama obejrzyj, - świetnie oddane emocje. Jestem po s01e03, póki co nie zmnieniam zdania.

lew890

Ja ledwo zmęczyłam dwa odcinki "Scen", a główna bohaterka jest chyba najbardziej irytująca jaką ostatnio miałam "przyjemność" oglądać w serialu. Oryginału nie oglądałam, więc nie mam porównania, ale nowa wersja mocno średnia. HBO w ostatnich miesiącach coś sobie kiepsko radzi jeśli chodzi o seriale, bo White Lotus też nie zrobił na mnie wrażenia.

kokoci

Mare of Easton kładzie na łopatki te scenki z życia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones