Romans z demonem
powrót do forum 1 sezonu

Humor słaby, fabuła słaba, romans jak to w K-dramach infantylny. Za to demon ubiera się w garsonki mojej ciotki z lat 80-tych, w sumie akurat to jest śmieszne:)

Wilczyca_9

Czy ja wiem... Demon ubiera się w całkiem nowe projekty Chanel, Gucciego, Celine i co tam jeszcze jest modne w tamtej części świata. Nawiązuje do gwiazd k-popu (np. garnitur Kaia z EXO z jednego z teledysków), a niektóre ubranka widziałam już na moich ulubionych chińskich aktorach :) Ciotce zazdroszczę, w latach osiemdziesiątych nawet podróbki Chanel były bardzo trudno dostępne i drogie.

ACCb

Nooo nie ma to jak ślepo podążać za modą, byle metka Gucciego była na wierzchu...

Wilczyca_9

Młody ten demon, zaledwie trzystuletni, to i głupi ;) Swoją drogą, lubię, jak się chłopcy bawią modą. Nie jest to zupełnie mój styl, ale doceniam, że rozwalają (chiński) system i neutralizują (koreański) tradycjonalizm.

ACCb

Wiesz co nie czepiałam bym się tak bardzo tych "ciotkowych garsonek" gdyby fabuła była dobra. Oczekiwałam fajnej zabawy, a powiało tam nudą i nachalnym lokowaniem produktu, stąd też moja reakcja. Męska moda w Azji jest mocno przerysowana i balansuje na granicy kiczu, mam do tego dystans, ale to akceptuję jako część miejscowego kolorytu. Niestety tylko moda na razie rozwala system i tradycjonalizm bo w stosunkach damsko-męskich nadal sporo tam bigoterii. W sumie nie wiem jak ta moda wygląda na ulicy, ale baaardzo chciałabym sprawdzić:)

Wilczyca_9

Poprawka "nie czepiałabym":)

ocenił(a) serial na 5
Wilczyca_9

Tylko męska? Mnie znacznie bardziej raziło w oczy to, co nosiła główna bohaterka.

Wilczyca_9

Przypomniał mi się Twój komentarz, kiedy oglądałam "Queen of Tears" i usłyszałam, co główny bohater sądzi o ubraniach przyszłej żony ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones