PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811978}

Jak nas widzą

When They See Us
8,2 27 899
ocen
8,2 10 1 27899
9,2 4
oceny krytyków
Jak nas widzą
powrót do forum serialu Jak nas widzą

Czy ktoś ma jakieś informacje czy Ci bezczelnie policjanci ponieśli jakiekolwiek konsekwencje swojego haniebnego czynu? Straszna mnie złość brała i smutek jak patrzyłam co ta kobieta z policji wyprawia.. przy aprobacie Pani prokurator.

Okropnie smutna historia.

Pytanie drugie czy późniejsze losy Koreya w więzieniu są prawdziwe czy fantazja poniosła? Czy prawdziwy sprawca naprawdę siedział w tym samym więzieniu i milczał przez tyle lat widząc tego chłopaka siedzącego za niego?

wasper

policjanci prawdopodobnie nie, być może jakieś wewnętrzne kary, cała piątka dostała odszkodowania po milionie za każdy spędzony rok, w sprawie wypowiadał się też Trump, nawołując do kary śmierci, teraz próbują bojkotować tą Panią prokurator która wtedy nadzorowała sprawę, Lindę Fairstein, chcą wycofania jej książek z Amazona itd, "przesladowanie czarnych" więc szum medialny gwarantowany

https://www.esquire.com/entertainment/tv/a27699384/linda-fairstein-netflix-when- they-see-us-central-park-5-prosecutor-boycott/

wogóle filmweb jak zawsze się rozpływa nad Netflixem, tak o kontrowersjach i tle tego serialu jakoś cicho

https://en.wikipedia.org/wiki/Central_Park_jogger_case

ocenił(a) serial na 7
wasper

Ja nie chcę odkryć przed wami niesamowitej tajemnicy, ale takie działania policji to norma na całym świecie i to nawet w dzisiejszych czasach. Wiadomo, że nie wszyscy policjanci i prokuratorzy są tacy, ale przyciśnięci do muru potrafią działać po trupach do celu i takie przypadki są również znane w Polsce. Czasami warto zainteresować się takimi rzeczami, bo nigdy nie wiadomo na kogo może trafić tym bardziej, tak jak w tym serialu dla osób niewinnych jest to niesamowita tragedia, której nikt nie chciałby przeżyć.

ocenił(a) serial na 9
wasper

Na netflixie jest też "Oprah Winfrey przedstawia: jak nas widza". Mówią tam, że pokazali tylko część tego co się działo w więzieniu z Koreyem.
Polecam obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones