Zach Braff

Zachary Israel Braff

7,9
2 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Braff
Rorian_fw

nie wiem :O

Rorian_fw

Ha 10/10. To jest tragedia. Podobnie jak cały ten ranking TOP100. (Np. Mistrz Dustin Hoffman jest na 204 miejscu i spada...)

Rorian_fw

Zach Braff to jest ktoś kto na przykład realizuje swoje cele np. kręci film "A Garden State" zamiast tracić czas na nieuargumentowaną krytykę innych osób.

Rorian_fw

Podejrzewam, że to aktor.... ;|
Nie wiem, co to mialo znaczyć...

Ludzie krytykują talenty, a chwalą beztalencia.
Szczególnie polacy.

Rorian_fw

przede wszystkim Kto. mówimy o człowieku, ta?

aktor, reżyser :>
moim zdaniem- genialny.

użytkownik usunięty
Adziocha

I scenarzysta ;D Wielki talent. Jego mimika twarzy i wyobraźnia.. No cud. Polecam obejrzeć Hożych Doktorów, to docenicie, co sobą przedstawia Zach Braff :)

w Hoży Doktorzy zagrał bardzo udanie, ale jako reżyser dla mnie za słaby na 46 pozycje w rankingu. Razi po oczach, że jest przed wieloma genialnymi reżyserami.

Domniemywam, że to wina przeliczania głosów przez FW, gdzie nie ma podziału ocen na aktor, reżyser i scenarzysta itd. :)

Rorian_fw

Dajcie sobie spokój, z jakiegoś powodu Zach jest na takim a nie innym miejscu i to my głosujemy - my ludzie filmweba. Nie miejcie pretensji do adminów ;/

Rorian_fw

to chyba miała być ironia, gdyż zapewne był błąd zamiast "Zach" "Zch" :)

Rorian_fw

Panie Rorian_fw prostak jesteś:(

Rorian_fw

irytuje mnie jak ktoś kto gówno zna sie na kinematografii odzywa się w taki sposób " omg dlaczego on jest tak wysoko a mój "nazwa <3 aktora" jest niżejj :(:( " . nie oglądałeś [scrubs] to znaczy, że nie wiesz nic o serialach dramatyczno-komediowych. obejrzyj chociaż jedną serię i dowiesz się tak samo jak reszta dlaczego jest tak wysoko. pewnie macie mnie w dupie, bo nikt tu już nie pisze ale co tam. strzałka.

Rorian_fw

a ja się pytam co to jest Rorian_fw?
popieram qwertyrox'a, obejrzyj sobie chociażby Garden State, Film który Braff wyreżyserował i napisał do niego scenariusz.
Zach to utalentowany chłopak, coś jak Ben Affleck. (Ja osobiście wolę tego pierwszego.)

ERIC21

a gdzie są te rankingi ? ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones