Shiho Niiyama

7,9
37 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shiho Niiyama

Użyczyła głosu postaci Gwiezdnej Czarodziejki Walki. Dopiero teraz przypadkiem natknęłam się na inormację, że zmarła w 2000 roku. Szkoda, że mój post jest pierwszy, bo jej gra głosem przypadła do gustu wielu, wielu młodym osobom. Jest częścią Sailor Moon. Nie mam zastrzeżeń do żadnego aktora. Głosy dobrano bardzo dobrze, mimo, że nawet postacie mężczyzn miały głosy kobiece (np. Seiya, Taiki czy Yaten).

[*]

Ena

ena_3

:( hmmmmmmmmmm... Dopiero teraz wyszukałam informacje, ze ONA nie zyje... Wielka szkoda podkładała swój trzeba przyznać cudowny głos do mojego ulubionego bohatera i zarazem bohaterki Sailor Moon... :( :( :(

użytkownik usunięty
phoenix_xmen

Zgadzam się w zupełności. Seiya był/była moim ulubionym bohaterem. Do dziś pamiętam tylko sezon Stars, właśnie dzięki Seiyi.

ena_3

Miała cudowny głos, uwielbiałam słuchać kiedy mówiła jako Seiya...szkoda...4 lata po premierowej serii SM...bez niej SM to nie byłoby to samo.

mala_aga88

Zgadzam się ze wszystkimi! Ten głos był niesamowity...Nie wyobrażam sobie innego! Wielka szkoda ;(

Brigitte

:( wielka szkoda....przez dlugi czas zastanwaialam sie czemu nie podklada juz glosow...miala taki cudowny glos:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones