Seo-joon Park

Yong-gyu Park

7,8
2 538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seo-joon Park

W tej dramie jest po prostu boski. Nie rozumiem dlaczego w Korei uważają że nie jest wystarczająco przystojny. Jak dla mnie idealny facet, świetna gra aktorska, przystojny i to ciało- trudno zapomnieć o tych scenach pod prysznicem :P I z tego co wiem w życiu prywatnym też jest bardzo fajny. Szkoda że mieszka tak daleko ;(

ewelinaa94

Widać w Korei mają obsesje na punkcie wyglądu. Widać to w ich dramach gdzie kobiety są do siebie bardzo podobne i bardzo chude.
On się odznacza wśród innych mężczyzn i na tym polega jego urok a dotego fajnie gra.

Mela0203

To zależy. Jeśli chodzi o produkcje filmowe to największą sławę mają Ci najprzystojniesi, chociaż w Korei pieniądze mają większą władzę niż wygląd. Ostatnie grupy kpopowe co wychodzą ostatnimi latami, to nie są wybierani, bo są przystojni czy mają talent. Bogaci rodzice płacą wytwórni, by Ci zrobili z nich gwiazdy, jak są brzydcy to wysyłają ich na operacje plastyczne. W Korei, kobiety chcą wyglądać pięknie więc duża liczba kobiet robi sobie operacje oczu, dbają o swój wygląd. Faceci rzadko, ale niektórzy też dbają o siebie, np. kupują maseczki na twarz itp.

ewelinaa94

Zawsze w przypadku ekranizacji powieści (a tu jest przecież jeszcze webtoon) części widzów nie podoba się wybór aktora, bo już mają swoją wizję jedynie słusznego wyglądu postaci. Jestem pewna, że po obejrzeniu kreacji PSJ byli pod wrażeniem, jak bardzo stał się wiceprezesem... W dodatku ma doskonałą sylwetkę (klata to jedno, ale te nogi!!!) i jak nikt prezentuje się w garniturze (tak, widziałam Bo-guma, Soo-hyuna, Min-Ho i Hyun Bina w garniturach i nadal tak twierdzę). Jest coś unikalnego w tym, jak trzyma głowę... To są cechy, które trudno zyskać dzięki operacji plastycznej czy ćwiczeniom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones