Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Pomórzcie!!! Jaki to tytuł?!

użytkownik usunięty

Mam problem, kiedyś oglądałam jakiś film, który opowiadał o samotnej kobiecie z wielkiego miasta i tak samym facecie mieszkającym gdzieś na ranczu (chyba był kowbojem). Ponieważ oboje byli samotni ich przyjaciele wysłali w ich imieniu ogłoszenie matrymonialne do gazety i jak można się domyśleć kobieta odpowiedziała na ogłoszenie tego faceta a on na jej (jakoś tak to było). Potem ona przyjechała do niego no i oczywiście się zakochali. On chyba opowiadał jej w jakiejś scenie jak kiedyś okazywało się miłość kobiecie wśród plemion indińskich, czy coś (?!) Jak wróciła do siebie on za nią pojechał razem z jakimś koniem - to jeden z tych sposobów indiańskich był. Oczywiście wszystko kończy sie happy endem(o ile dobrze pamiętam).
Pisze o tym bo podobał mi sie ten film i chociaż nie wiem jakbym sie starała nie moge sobie przypomnieć jego tytułu. Chociaż mój opis przypomina jedną z tych ckliwych, tandetnych argentyńskich telenowel albo jakąś strasznie naciąganą komedie romantyczną to wcale taki nie był. Kurcze nawet nie pamiętam czy tam grał Costner czy ktoś inny ;-/ Jeżeli ktoś z Was domyśla się jaki to mógłby być tytuł to piszcie tu proszę, bardzo mi na tym zależy, z góry dzięki, pozdrawiam...

Jeśli się nie mylę to masz na myśli film pt. "Prosto z serca" (Straight From the Heart) z 2003 roku. Jest o nim napisane w Filmweb a dodatkowo podaję namiar na stronkę Hallmarku gdzie jest tez o nim kilka zdań

http://pl.hallmarkchannel.tv/programme.aspx?ID=106488
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
cherokee

Jejku, jak mam ci dziękować?! Nawet nie masz pojęcia jak się męczyłam żeby znaleźć ten film, naprawdę wielkie dzięki!!! ;-D również pozdrawiam serdecznie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones