Danielle Panabaker

Danielle Nicole Panabaker

7,5
4 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danielle Panabaker

Ona jest strasznie podobna do aktorki która gra "Joan z arkadi".
Jak przeczytałam w ciekawostach ze jej siostra tez jest aktorka byłam pewna ze to włąsnie ona ale jednak sie myliłam (;

Deenas

Moim zdaniem to ona jest do Emmy Watson podobna..Szczegolnie w tym filmie 16 letnia matka

AvadaKedavra___

Do AvadyKadevry:
A moim zdaniem ty masz jakąś psychozę na Harrego Pottera i wszystko co z nim związane:/
Danielle podobna do Emmy Watson?Do tego paszczurowatego bachora?!
Proszę!Nie rozśmieszaj mnie.

A teraz coś na temat:
Masz rację:)Gdy ja zobaczyłam pierwszy raz myślałam,że to Amber Tamblyn-odtwórczyni roli Joan z Arcadii.
Są jak bliźniaczki,a lubię obydwie:)
Pozdrawiam.

arystokratka

ja tez byłam na 100% pewna że to jest Amber Tamblyn:) jakby nagle w tym serialu zamienili Amber na Danielle to chyba bym się nie połapała:)

Peyton_8

Do Bellatrix.Black:
Sluchaj czy jezelli ktos mowi ze dana osoba jest do kogos podobna to znaczy ze ma psychoze na punkcie tej osoby ??? Zastanow sie nad tym co napiszesz za nim kogos osadzisz !! Emmy Watson tak dla twojej wiadomosci to nie lubie ale to bardzo podobnie jak RADCLIFFA ! A Harry'ego Potter'a lubie jako ksiazke (i ona sie nie wiaze z aktorami) ale to nie znaczy ze mam od razu "PSYCHOZE" bo jak bys chciala wiedziec to prawie caly swiat go czyta ! To znaczy ze caly swiat tez ma "PSYCHOZE" ? !!!!!


A i dlatego że go lubie czytac zaznaczylam ze lubie tez te filmy i jak napisalam nie ze wzgledu na Emme Watson ... Wiec jezeli zaznaczylam wszystkie tomy Harrego w ulubionych bo je lubie to znaczy ze mam (powtorze jescze raz )" PSYCHOZE !!!! >>>>>????????????

To pewnie juz nie wolno zaznaczac ulubionych bo ktos cie posadzi ze masz PSYCHOZE hmmm ciekawe ?

AvadaKedavra___

Ale się młoda rzucasz^^
Nie zrozumiałam aluzji,więc nie komentuj xD

arystokratka

O!Przepraszam!Mój błąd...tam miało być "nie zrozumiałaŚ"

arystokratka

Poza tym...problem w tym,że Danielle nie jest W OGÓLE podobna do Watson xD
Czy ktokolwiek obecny na tym forum widzi choćby najmniejsze podobieństwo między nimi?
Nie sądzę^^
Także proszę Cię-jak już mówiłam wcześniej-nie denerwuj się tak.
Muszę przyznać,że też przeczytałam wszystkie tomy HP i myślę,że to bardzo wciągająca książka,chociaż chyba jestem trochę za stara na takie duperele...Ale zauważ,że mój nick także pochodzi z HP xD
Pozdrawiam.

arystokratka

Amber jest o wiele grubsza od Danielle.

Deenas

Dla mnie Danielle jest połączeniem Amber T. z Alexis Bledel :P

Golden_Rose

A dla mnie jest to Danielle Panabaker. Świetna aktorka mająca talent :P

Deenas

Danielle jest bardzo podobna do Amber Tamblyn .

Deenas

może to dziwne, ale nie widzę w nich wielkiego podobieństwa. za to jak zobaczyłam Danielle, pomyślałam o Annie Brewster mimo, że też nie są do siebie podobne. ;p

Deenas

No proszę, nie jestem sama w swoim błędzie. : D Również pomyliłam ją z Amber Tamblyn. Jak dwie krople wody. : )

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones