Dane Cook

Dane Jeffrey Cook

7,2
1 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane Cook

Ten facet działa na mnie jak czerwona płachta na byka
Jak go widze w obsadzie to wiem ze film bedzie do dupy............
Najgorszy aktor jakiego widziałam.

Ashley_filmaniak

W moim typie też nie jest. Pozdrawiam.

Ashley_filmaniak

popieram, pomimo iż jest kilka wyjątków, większość filmów z nim jest niesmaczna i seksistowska

katarzynaher

ojej, biedne dziewczynki poczuly sie oburzone i zniesmaczone, troche dystansu na przyszlosc sugeruje

black_bastard

ależ się podniecasz...

katarzynaher

w ktorym miejscu sie podniecilem, byc moze przy tobie sie nikt nie podnieca, z tad ta niechęć do żartow Cooka :)

black_bastard

:D spoko nieźle dajesz się podpuszczać...black....

katarzynaher

no i dobra :D

katarzynaher

Cytat z jednego filmu z nim "jesli go podniecasz to o każdym twoim otworze pomyslal conajmniej pare razy"

katarzynaher

Dokladnie wyjęlas mi te slowa z ust :) nie lubie tego typu filmow gdzie mężczyzni pokazuja gdzie jest miejsce kobiet

Ashley_filmaniak

Czyli pod nimi

Ashley_filmaniak

o jaaa, mam zupełnie inaczej. Jak dla mnie facet jest magaseksowny. To jest dokładnie ten typ, który uwielbiam ;)

lia_13

:)

Ashley_filmaniak

męża takiego seksisty bym może nie chciała mieć, ale z raz czy dwa "pod nim" mogłabym się znaleźć ;)

lia_13

heheeh :>

lia_13

ja też lubię taki typ faceta. dla mnie jest moze nie idealem ale bliski idealowi mezczyzny. Bezczelny, troche chamski ale jaki seksowny.

Ashley_filmaniak

Mi osobiście się bardzo podoba, a że ma typ urody chama to i dostaje role szowinistów. No i ma super głos :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones