Dane Cook

Dane Jeffrey Cook

7,2
1 945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane Cook

Najlepszy stand up jaki w życiu widziałem. Ostry, pewnie w polskiej TV by nie przeszedł. 1.5
godziny jazdy bez trzymanki.

InSides

Był nudny jak cholera. Ja osobiście wolę George'a Carlin'a, który jest od niego ostrzejszy i śmieszniejszy. Przykro mi.

miryjur

Mnie osobiście bardzo podobał się Vicious Circle! Uśmiałam się jak nie wiem. Ale zaraz też zobaczę George'a Carlin'a 8]

marmolada_xd

Hah,Calin to legenda! :D Dobry był też Murphy,zanim zabawił w Hollywood był niesamowitym standuperem, koleś się nie pierdzielił,jechał równo po wszystkich a trzeba przyznać że ludzie te 30 lat temu nie byli tak liberalni jak teraz ;) No i Pablo Francisco,świetnie parodiuje słynnego "gościa od trailerów",nieżyjącego już niestety Dona LaFontaine, i w ogóle to jest wulkan energii... Francisco ma się rozumieć ;)

miryjur

Oj tam, oj tam...

miryjur

Dokładnie, strasznie nudny . Robi te wszystkie wygibasy, aby odwrócić uwagę od tego, że jego monologi nie są ani trochę śmieszne.

Ze stand-uperowców polecam wspomnianego Carlina, Billa Hicksa (ale jego chyba każdy fan stand upów winien znać ;), Louis C.K. czy Billa Burra. W porównaniu z nimi, Cook to przedszkolak.

InSides

można gdzieś to obczaić z napisami? na YT znalazłem tylko 1 część, albo same napisy też by się przydały :)

Pauleta

przyłączam się do prośby

InSides

dłuższa wersja http://www.youtube.com/watch?v=donBLIykVOA

iambigmoviefan

kijowo że bez napków, ale obejrzę i tak

Pauleta

Wiem,że temat może jest już przestarzały ale mogę gdzieś to znaleźć w wersji polskiej z napisami widziałem na YT pierwszą część. Pomóżcie bardzo mi zależy bo w 1 cz. się usmiałem:)

InSides

A ja wole Bill Hicks, Chris Rock, Robin Williams, Jeff Jefries i raz na jakiś czas obejrzeć stare występny Fluffy'ego :-)

hakerix

Zapomniałem dodać Eddie Murphy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones