PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505014}
7,1 111 126
ocen
7,1 10 1 111126
3,2 5
ocen krytyków
Zostań, jeśli kochasz
powrót do forum filmu Zostań, jeśli kochasz

Bo potem już chciało mi się płakać lecz nie mogłam co by pomyśleli klienci. Jednak obejrzałam do końca powstrzymywać łzy. Film cudownie piękny.

ocenił(a) film na 7
Momo__

Co to za praca, gdzie jest czas na oglądanie tak długiego filmu? :D

ocenił(a) film na 10
Inezune

NAJLEPSZA! ;D

ocenił(a) film na 6
Momo__

Lepiej rozwiej domysły ;)

ocenił(a) film na 10
mons7

szczerze siedziałam w małym sklepiku z ciuchami gdzie mogę mieć laptop ;D tak więc tak mijały mi długie godziny z przerwami na sprzedaż ciuchów ;]

ocenił(a) film na 6
Momo__

To wszystko wyjaśnia ;)

ocenił(a) film na 10
Momo__

hehe fajna praca :D

Momo__

Popieram ! przed chwilą obejrzałam film w pracy i też musiałam sie powstrzymywać od łez, a nie cierpię tego uczucia ;P

ocenił(a) film na 3
Momo__

też płakałem, ale z nieco innego powodu.

ocenił(a) film na 1
pterodaktol

Ja mogłem powstrzymać łzy

pawel059

Aż Ci się dziwię, że powstrzymałeś... "1" :P

brian007

Poza tym... Mówcie co chcecie, ale to najlepsza rola Chloe Moretz (a nie przepadam ogólnie za nią), Jamie Blackley ciekawie przedstawia się od strony muzycznej (nawet chyba lepiej niż aktorskiej), ścieżka dźwiękowa bardzo dobra a fabuła co prawda wprowadza w zadumę, ale bardzo fajnie uświadamia jak kruche jest to co nas otacza.

Ktoś powie "nuuda", inny zarzuci przeciętne aktorstwo... No ale moim zdaniem film ma wiele zalet i z pewnością nie zasługuje na ocenę 1 czy 3 nawet jeśli kogoś nudzi czy zniechęca obsadą.

ocenił(a) film na 1
brian007

Też uważam, że nie zasługuję na ocenę 1 czy 3 jeśli kogoś tylko nudzi lub zniechęca obsadą.

ocenił(a) film na 1
pawel059

Ode mnie dla filmu zasłużone 1. Droga przez mękę

ocenił(a) film na 9
Momo__

cudowny komentarz nie opiszę tego inaczej choć jestem facetem to film mną dosłownie targnął za serce-ktoś kto nie kochał szczerze drugiej osoby mocnoo nie zrozumie

qaz1

"-ktoś kto nie kochał szczerze drugiej osoby mocnoo nie zrozumie"....Twój komentarz jest cudowny.. To wszystko Prawda przez duże P.. gdy miłość aż zapiera dech .. kto tego nie przeżył, nigdy nie zrozumie .. jednocześnie współczuję komuś takiemu, ale i zazdroszczę ...bo nie pozna bólu, który jest potem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones