PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710552}

Zniknięcie Eleanor Rigby: Ona

The Disappearance of Eleanor Rigby: Her
6,6 3 024
oceny
6,6 10 1 3024
9,0 3
oceny krytyków
Zniknięcie Eleanor Rigby: Ona
powrót do forum filmu Zniknięcie Eleanor Rigby: Ona

Czy ma ktos może napisy PL do wersji 720p lub 1080p?

mam do them i him a do her nie :/

ocenił(a) film na 7
smoke_city

A skąd wziąłeś/aś filmy? O ile "them" jest łatwo znaleźć to "her" i "him" nie... :/

agatakoniak

internet :)

smoke_city

napisz do mnie pw jeśli chcesz pzdr

agatakoniak

Na torrentach spokojnie mozna znaleźć.

smoke_city

Hej, a skąd masz polskie napisy? Bo ja nie moge ich znaleźć i Them przemęczyłam z angielskimi, ale wciąż mam spora barierę jeżykową, więc wolałabym po polsku. Help!

Metropholis

Na cda jest Them z polskim lektorem jak coś ;)

Starrlight

Ale ja własnie nie chcę z lektorem tylko z napisami. Serio, nie ma nic lepszego niż oglądac film i słyszec naturalnie głos aktorów, szczególnie gdy gra w nim James McAvoy ;)

ocenił(a) film na 7
Metropholis

Mam tak samo, ale nie ma na razie polskich napisów i nie sądzę, by prędko były :(

agatakoniak

sa napisy do 2 czesci ale brak do "her"

ocenił(a) film na 7
smoke_city

Naprawdę, a podzielisz się nimi? Jak sądzę mam napisać do ciebie na pw? ;)

agatakoniak

Czy możecie mnie również poratować napisami? :)

Metropholis

Też oczywiscie wole słyszeć orginalny język i czytac napisy, ale że online był tylko z lektorem to już taki obejrzałam byłam za bardzo ciekawa żeby zwlekać jeszcze ;D

ocenił(a) film na 7
Starrlight

Jak wrażenia? :)

agatakoniak

Bardzo mi się podobał, lubię takie kino oraz aktorów którzy odegrali główne role ;) Jamesa zaczełam bardziej lubić po obejrzeniu Pokuty a Jessice dopiero niedawno odkryłam ale już obejrzałam 6 filmów z nią i jest świetna ;)
Koniecznie chce zobaczyć też wersję Him i Her tylko narazie online jest tylko Them więc pewnie bardziej muszę poszukać.
Ty widziałaś ktorą kolwiek z części? ;)

ocenił(a) film na 7
Starrlight

Niestety nie. Nie zdzierżyłabym filmu z lektorem ;)

agatakoniak

Rozumiem ;) a nie wiesz gdzie mozna zobaczyc Him lub Her z napisami?

ocenił(a) film na 7
Starrlight

Nie można na razie ;) Szukałam dość wnikliwie, ale kto wie, może coś przeoczyłam...

agatakoniak

Gdybyś znalazła czy coś się dowiedziała to byłabym bardzo wdzieczna za info ;)

Starrlight

Ja znalazłam Her i Him na torrentach. Bo za granicą obie wersje wyszły już na dvd i blu ray. Tak więc jesli korzystasz z torrentów to poszukaj :)

Metropholis

Dzięki ;) własnie z torrentów nie korzystam, ale jesli nie bedzie on line to nie bede miec wyjscia.
Widziałaś juz te 2cz.? ;)

Starrlight

Póki co obejrzałam tylko Her. Szału nie ma. Jeszcze bardziej rozwleczona niż Them. Ale ponoć Him jest spoko, więc zostawiłam na koniec :)

ocenił(a) film na 9
smoke_city

Na napi projekt wczoraj pojawiły się napisy do Her. Jak możesz, to napisz mi na pw gdzie dorwałaś film :)

smoke_city

Czy mogę się dołączyć do prośby o napisy to "Them"? :) Byłabym dozgonnie wdzięczna! :)

coconut_lady

nie mam napisów do them, obejrzałem z polskim lektorem i w wersji oryginalnej, do him mam napisy pl a do her napisy angielskie.

ocenił(a) film na 8
smoke_city

Czy jest może gdzieś część Her online? Może być nawet w oryginale

failly

nie wiem ja mam ciagle na dysku wszystkie 3 częsci

smoke_city

Dobra w końcu dopasowałem napisy pl do Her i Him w wersji HD którą znajdziecie na torrentach. Polecam ściągnąć z open subtitles. Do them napisów pl nie widzę dalje jakby ktoś natrafił poproszę o info thx.
Oglądanie tego filmu z lektorem to dramat.

ocenił(a) film na 7
smoke_city

Przecież zapodałeś mi napisy do them to jak ich nie masz??

agatakoniak

Gdzieś mi się zapodziały ale mam w mailu fakt :P dzięki za przypomnienie. Wątek można zakończyć :)

ocenił(a) film na 8
smoke_city

ma ktoś polskie napisy do Them i poczęstuje nimi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones