PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11505}

W sieci

Disclosure
6,7 15 737
ocen
6,7 10 1 15737
5,7 6
ocen krytyków
W sieci
powrót do forum filmu W sieci


Czy chciałbyś być molestowny przez Demi Moore?

Jeżeli któraś chciałaby być molestowana, to też niech się nie krepuje ;)

Martinn

Tylko gej by nie chciał. Demi byłaby w obrotach ;]

ocenił(a) film na 7
merszel

Yes I Would:):):)

ocenił(a) film na 8
merszel

Bzdura. Nie jestem gejem, a bym nie chciał. Z molestowaniem wiąże się poniżanie, traktowanie drugiego człowieka jak przedmiot. Najpierw by Cię molestowała, a potem kazała załatwiać wszystkie zachcianki, np. leć do sklepu i mi coś przynieś, umów mi wizytę u fryzjera itd. Molestowanie, jak to wyjaśniono w filmie, wiąże się z władzą, a nie z seksem.

ocenił(a) film na 9
Martinn

Proste,fajnie wygladala,tak naprawde to wiekszosc chyba marzy o czyms takim,tylko nie wszyscy sie przyznaja do tego!

Martinn

Bez cienia wątpliwości - TAK!!! Najgorsze jest to, że zazwyczaj jest na odwrót. Jaki ten świat porąbany, ech! :(

Martinn

Pytanie typowe dla facetów...ale myślę że każdy facet, bez wyjątku by chciał...

ocenił(a) film na 7
apt07

I od razu setka chłopa zaczęła się ślinić nie rozumiejąc pojęcia "molestowanie".

ocenił(a) film na 8
Martinn

No ja ze względu na płeć to bym nie chciała, ale rozumiem facetów, którzy by chcieli. Gdybym była facetem, to zdecydowanie bym chciała :)

użytkownik usunięty
Martinn

Jasne, przynajmniej 4 razy ;)

Martinn

Ależ oczywiście, że tak :)

Martinn

Mogłaby mnie nawet bić linijką :D

ocenił(a) film na 7
Martinn

Jeśli nie chcesz być molestowany przez Demi Moore => YOU ARE GAY :-)

użytkownik usunięty
Brian_6

Przez Demi bym nie chciała ale Douglas by mnie mógł troszkę pomolestować. Wytoczyłabym mu proces i byłabym ustawiona na długi czas :)) No i rzecz jasna sprzedałabym tą historię do prasy ;]

ocenił(a) film na 8
Martinn

Jasne - zawsze i co dzień co noc

ocenił(a) film na 7
Martinn

Kolejny głos oczywiście ZA :) Wielokrotnie :)

ocenił(a) film na 6
Martinn

Esencją molestowania jest właśnie to że się nie chce być molestowanym więc sami sobie zaprzeczyliście, a Demi jak zawsze piękna.

ocenił(a) film na 7
Martinn

a czemu nie na odwrót 'chciałabym / chciałbym być molestowana /-ny przez Michaela?'

ocenił(a) film na 6
CelineMarie

Chyba na tym polega różnica między kobietami i mężczyznami. Że te (ale też ci, bo sądzę, że większość gejów myśli podobnie), które(-rzy) chciałyby(-liby) mieć bliskie kontakty z Douglasem, wolałyby(-liby) raczej się z nim kochać/uprawiać seks, ale tylko szczególnie odchylone(-eni) zdecydowałyby(-liby) się na poddanie molestowaniu. Molestowanie z definicji nie jest niczym przyjemnym i potrzeba dewiacji, by znaleźć w tym upodobanie.

dorota_ewa

pie*dolisz malenia:)

ocenił(a) film na 7
Martinn

No fakt - plakat najlepszy z całego filmu ;-)

Martinn

niezła laska :P

Martinn

ale pieprzysz, ja mam żonę i nie chcę aby jakaś kobieta wykorzystywała swoją pozycję zawodową do seksualnego mnie wykorzystywania. Kocham swoją żonę i chcę być jej wierny. Chciałbym też być profesjonalnie oceniany w pracy poprzez swoje umiejętności a nie przez to czy kogoś przelecę. Zastanówcie się co piszecie.

użytkownik usunięty
Martinn

A ja bym nie chciał. Jestem hetero i nie lubię bab przypominających facetów. Demi Moore zdecydowanie jest zbyt męska, chłodna i przez to dla mnie aseksualna. Zresztą ma wyraz twarzy zdzirowaty i pełen zawiści.

ocenił(a) film na 8
Martinn

Nie dalbym jej tej przyjemnosci. To ja lubie dominowac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones