PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595996}

Szkolna jatka

Detention
5,0 3 409
ocen
5,0 10 1 3409
Szkolna jatka
powrót do forum filmu Szkolna jatka

Mega <3

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie mega film taka totalna groteska dobre połączenie horroru i komedii
Nie wiem czemu ale strasznie przywoływał mi ten film Scott Pilgrim vs The World

ocenił(a) film na 10
Julas_fw

Miałem cały czas dokładnie to samo skojarzenie ze Scottem Piligrimem, którego uważam za przegenialny film i zarazem za jeden z najbardziej niedocenionych obrazów minionych lat, co zresztą zapewne spotka też Detention - patrząc choćby po wielu komentarzach z forum, które jednoznacznie dają obraz tego, iż wielu widzów po prostu nie uchwyciło klimatu i przede wszystkim konwencji.

ocenił(a) film na 10
VisitorQ

Jak dla mnie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w tym roku, a widziałem już dość sporo.

ocenił(a) film na 10
VisitorQ

Absolutnie fantastyczne szaleństwo w czystej postaci.

ocenił(a) film na 10
VisitorQ

Poza tym jeszcze film kojarzył mi się z książką "Nostradamus zjadł mi c homika", którą zawsze i wszędzie gorąco polecam.

ocenił(a) film na 10
VisitorQ

Sorry za tyle odpowiedzi jednak - wszystko miało być w jednej, jednak nie widzieć czemu regulamin zabrania użycia słowa c homik, dlatego musiałem go rozczłonkować podobnie jak tu teraz, a kolejne wypowiedzi miały za zadanie sprawdzić o jakież to słówko zacnemu filmwebowi chodzi.

ocenił(a) film na 10
VisitorQ

Blokują cho mik, bo myślą, że jak ktoś używa tego słowa, to na pewno chodzi mu o stronę internetową.

ocenił(a) film na 10
nikike

Tak też po namyśle zacząłem to podejrzewać - ciekawe co by zrobili gdyby powstał film z chomikiem w tytule i jakby miały wyglądać rozmowy na jego temat na forum.

ocenił(a) film na 10
VisitorQ

Zapewne nic by ich to nie obchodziło, dla naszych wspaniałych adminów ważniejsze jest, żeby ludzie nie pisali takich zbereźnych słów jak ch omik :/

ocenił(a) film na 8
Julas_fw

Bardzo spodobał mi się ten film. Przyjemny i z humorem :)

ocenił(a) film na 10
Julas_fw

Scott Pilgrim to było moje pierwsze skojarzenie, rzeczywiście coś w tym jest. Zresztą obydwa filmy na podobnie bardzo wysokim poziomie i obydwa niestety niedocenione. Dawno żaden film nie wprawił mnie w tak dobry nastrój.

ocenił(a) film na 8
Julas_fw

Rzeczywiście dobre połączenie. Mi najbardziej podobało się parodiowanie Donniego Darko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones