PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563992}

Skubani

Free Birds
6,2 14 903
oceny
6,2 10 1 14903
Skubani
powrót do forum filmu Skubani

Ja byłem ze swym 7 letnim synkiem. Było okej-srednio. Gdy wcześniej ogladaliśmy zwiastun filmu - film wydawał sie ciekawszy (jak to zwiastuny chyba :) - synowi zajawka bardzo sie spodobała i bardzo chciał iść. No i byliśmy . Synek powiedział że mu sie podobało ale ja widząc jego reakcje w kinie podczas ogladania widziałem że był troche znudzony i pewnie rozczarowany (jutro najpewniej zapomni o tym filmie). Chce iść z nim na Krainę Lodu ale mały nie chce. Z tego co piszą to Kraina ostatnio jest najlepszą bajką.

Pazura w filmie mowi głosem Sida z Epoki i dla mnie jest to nudne i oklepane (jest to tylko moje wrażenie).
Konkluzja - jak w tytule - można, ale parcia nie ma i jak nie zobaczysz to nic nie stracisz. A za miesiąc mozna bedzie sciągnąć z netu za darmo w dobrej kopii.

maciek79

Popieram szału nie ma. Byłam na tym z klasą, jednak mogliśmy iść na Krainę Lodu(czytałam, że bajka jest dobra i bardzo wzruszająca;))
Więc Maćku 79 jak będziesz chciał się wybrać na krainę lodu to ciebię popieram;)))!!!!

ocenił(a) film na 5
maciek79

Podobał mi się dubbing Pazury, ale film to nic ciekawego. Niby przyjemny jak to bajki, ale obejrzeć ponownie bym nie chciała. 8-letni kuzyn też był nieco znudzony. Podczas filmu bawił się zabawką, mimo, że mówił, że bajka mu się podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones