PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 215 364
oceny
6,6 10 1 215364
6,1 23
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Przyznaję bez bicia...

użytkownik usunięty

(może to głupie i powiecie, że mam denny gust) Jestem szaleńczo zakochana w Arciu! On jest słodki i do tego spełnia wszystkie moje warunki wyglądu: jest blondynem, ma pół-długie włosy i nie jest zbytnio napakowany. Kocham go <3

ocenił(a) film na 8

Chyba zrobienie internetowego killswitcha w Polsce byłoby fajnym pomysłem dla niektórych.

ocenił(a) film na 5

Nie wierzę... Co się stało z tymi ludźmi...

Mariussz

To zjawisko jest stare jak świat, więc nie powinno cię to dziwić.

ocenił(a) film na 6

Luzik. Zaproś Nas wszystkich na ślub jak będzie :-D
Ps. Tak tylko w ramach zimnego prysznica: jak się ktos kocha w celebrytach, aktorach itd to troche cięzko jest tę miłośc spełnić. Delikatnie mówiąc w tym przypadku może byc trudniej. Jeszcze chyba nie da się wchodzic do telewizora, ani materializowac postaci animowanych.

O nie lubił jak się do niego mówi ''Arciu'' ;p

ocenił(a) film na 7

Buhahahaha, chyba masz z 6 lat ;d Dziewczyno, nie pisz wszystkiego co myślisz bo od śmiechu też można umrzeć, chcesz przyczynić się do czyjejś śmierci? :)

na pewno znajdziesz takiego w rzeczywistości xD

Antyoksydantka

A po co ma znajdywać, skoro ma go w Shreku?

czomo12

nie może go dotykać i całować ;__;

Antyoksydantka

Może nie musi :P

Cóż się dziwić jak prawie wszystkie dziewczyny są na fazie HSM, Camp rocka, Hanny Montany więc jak czytam, że ktoś zakochał się w postaci z filmu animowanego to coraz mniej się zaczynam dziwić. A co do Dusi to powinna ona chyba zgłosić się do lekarza bo chyba ma zaburzenia dojrzewania bo normalny człowiek nie powie, że zakochał się w księciu z bajki.

użytkownik usunięty

nóż w kieszenia mi się otwiera

ocenił(a) film na 6

hahaha czasem człowiek niespodziewanie się na coś natknie i już jest wesoło. Eh chyba nic mnie już nie zaskoczy :D

No cóż, jemu to chyba sam Michał Anioł twarz dłutem poharatał...

ocenił(a) film na 7

Wszyscy tak krytycznie się wypowiedzieli odnośnie tego komentarza. Smutno mi.

ShotaroAburame

To ja pozytywnie — cieszę się przynajmniej z tego, że w dzisiejszych czasach, taki komentarz...a to jednak pisane przez dziewczynę, a nie jakiegoś ... "samca" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones