PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 119
ocen
8,0 10 1 377119
6,2 25
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Po wielu próbach odnalezienia filmu na własna rękę postanowiła prosić o pomoc w namierzeniu tytułu produkcji, której fragmenty zapały mi w pamięć.
Film obejrzałam przez przypadek wiele lat temu będąc szczylem i nie jestem pewna czy wspomnienia z nim związane to nie jest zlepek różnych produkcji. Główne informacje: film romantyczny/dramat, historie swojej wnuczce opowiada starsza kobieta, główna akcja rozgrywa się wiele lat wcześniej i dotyczy miłosnego trojkta, kobieta zakochana jest ze wzajemnością e pastorze, który wyjeżdża na wojnę/jakaś misje/pomoc i nie wraca, kobiet związuje się w zakochanym w nim znajomym i nagle wraca jej ukochany. To raczej nie jest jakieś wybitne dzieło, ale żale mi na znalezieniu tytułu filmu. Może kojarzycie chociaż filmy, w których znajdują się pojedyncze elementy opisane powyżej? będę wdzięczna zasładzamy pomoc, bo straciłam nadzieje na odnalezieniu filmu na własna rękę ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones