PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7496}

Między niebem a ziemią

Made in Heaven
6,5 708
ocen
6,5 10 1 708
Między niebem a ziemią
powrót do forum filmu Między niebem a ziemią

Film obejrzałam dwa razy, no ale to było tak dawno. Pierwszy raz pamiętam, że wróciłam do domu i miałam spędzić samotnego sylwestra włączyłam telewizor i właśnie był ten film tak mnie zauroczył, że czekałam na możliwość obejrzenia go jeszcze raz i to się zdarzyło. Szukam tego filmu na dvd, aby mieć go w swojej ulubionej kolekcji ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Jeśli wierzycie w magie i w anioły to ten film sprawi Wam olbrzymią frajdę.

ocenił(a) film na 9
elajasna

Ja też szukałem na dvd i nic z tego. Ale w końcu udało mi się go ściągnąć z internetu. Niestety nędzna kopia, ale zawsze coś...

djludek

A pamiętasz może, gdzie znalazłeś ten film?:P

ocenił(a) film na 9
elajasna

Mnie też ten film zauroczył i jeszcze do tego ta przepiękna muzyka...Już się rozmarzyłam :)

ocenił(a) film na 10
elajasna

Film pierwszy raz oglądnęłam jak byłam małą dziewczynką, nagraliśmy go na kasete fhs i go potem kilka razy ogladałam, nawet kilkanascie:) Film to magicznie wysublimowany okaz tego jak może wyglądać nasze życie po śmierci. Nie tylko jestem pełna podziwu dla niesamowitej muzyki ale i dla nieskazitelnych aktorów!! jeden z najbardziej niezapomnianych filmów jakich widziałam, na pewno jeszcze do niego powrócę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones