PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731411}
6,7 143
oceny
6,7 10 1 143

Katti Batti
powrót do forum filmu Katti Batti

zmiana gatunku

ocenił(a) film na 8

Komedia romantyczna to to na pewno nie jest. Bardziej melodramat lub dramat i romans

ocenił(a) film na 7
kropkazaba

Jakoś mi się nie wydaje by ktokolwiek z Filmwebu był zainteresowany zmianą.
Jak jakiś baran napisał Comedy, Romance na http://www.imdb.com to mus przepisać a do tego zrobić z tego "komedie romantyczną!
Też mi się wydaje, że Romans, Melodramat byłoby trafniejsze.
Ale to tak jak z serialem Help (2011) który robi za najbardziej znana produkcje indyjską (stoi jak wół na pierwszym miejscu INDIE) bo na imdb tak jest i może dlatego, że 5$ rzucił jakiś Hindus.
A ma on tyle wspólnego z Indiami co ... (lepiej nie napiszę bo i po co)

użytkownik usunięty
tia-non

Zrobiłam poprawkę na dramat-romans-komedia. (No bo przyznacie, że też są elementy komedii)
Ech, i to ja dodałam ten gatunek, aż mam wyrzuty sumienia, ale to było przed obejrzeniem i wszędzie wisiał rom-com...

ocenił(a) film na 7

Każdy robi błędy, ale niewielu ma odwagę cywilną by się przyznać nawet do tych malutkich Magdaleno (jeśli dobrze pamiętam).

ocenił(a) film na 10
kropkazaba

Zdecydowanie melodramat...

użytkownik usunięty
kropkazaba

Zrobiłam poprawkę, ale myślę, że gatunek w przypadku tego filmu jest swoistą tajemnicą i niespodzianką (nawet plakaty sugerują coś sympatycznego w wymowie, a nie dramatycznego).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones