PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 445
ocen
6,6 10 1 112445
5,5 26
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Amber Heard

ocenił(a) film na 9

Krytykowałem fakt, że miała wystąpić w filmie, myślałem że jej występ będzie porażką. Po seansie zamknęła mi mordę swoją rolą. Świetnie zagrała.

Bario_Malotelli

Amber to gąska Balbinka uwielbiam ją.

Bario_Malotelli

Zgadzam się: urocza, zabawna i - odprężona :) Może nadinterpretuję, ale dla mnie było widoczne, że laska ma dobry okres w życiu, czuje się bezpiecznie i robi rzeczy, które ją pobudzają intelektualnie. Podejrzewam, że mógł się do tego przyczynić jej obecny partner. Tak czy siak, widok pięknej i szczęśliwej Amber sprawiał mi dużą przyjemność :)

Poza tym, dobra chemia z aktorem grającym Aquamana. W korespondencyjnej rywalizacji Aquaman vs Thor, wg mnie wygrywa Aquaman. Obaj ogrywają te same chwyty, ale koleś od Aquamana jest swobodniejszy i ma więcej uroku.

ocenił(a) film na 9
Slimak_6

pełna zgoda, w sedno :)

ocenił(a) film na 6
Slimak_6

Amber najpierw zrobiła syf byłemu partnerowi Johnny'emu i ogrom szumu wokół siebie, że się stała bardziej rozpoznawalna, no to teraz może być odprężona ;)

Slimak_6

Za chwilę może być mniej odprężona, gdy przegra z Deppem w kolejnym sądowym starciu. Wygląda na to, że to ona była agresywna względem niego, a nie na odwrót.
Przez jej pomówienia, wywalili go z Piratów z Karaibów. Czy teraz wywalą ją z Aquamana?
We will see.

lia_13

To piękna kobieta jest, przyjemnie się na nią patrzy. W tym filmie wyglądała kwitnąco, więc skomentowałem. W sumie niepotrzebnie zahaczyłem o prywatne życie, ale zrobiłem to myśląc o Elonie Musku, którego jakoś tam podziwiam za jego osiągnięcia i intelekt. Relacja Amber z Deppem mnie nie obchodzi, a już sam Depp - w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones