PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720318}

400 dni

400 Days
5,0 3 675
ocen
5,0 10 1 3675
400 dni
powrót do forum filmu 400 dni

kompletnie nic nie wyjaśnia, z oceny 7/10 brak wyjaśnienia całej historii obniża ocenę do 4/10

ocenił(a) film na 8
szczurman

Wyjaśnia wszystko:
- jasne światło padające z otwieranego włazu -> to była symulacja
- krew na spodniach -> na prawdę się pozabijali

Pozostawienie reszty domysłom to celowy zabieg, a czy dobry, to już kwestia preferencji.
Dla mnie stosunkowo oczywiste jest, że te wszystkie wydarzenia - wioska, koniec świata itd. - były indukowaną "psikusami" organizatorów, zbiorową halucynacją.
Nawiązania do zbiorowej halucynacji w niektórych dialogach wzmacniają moją pewność.

Właśnie ta "zbiorowa halucynacja" czyli rdzeń scenariusza, jest - według mnie - najsłabszym jego punktem i największym minusem filmu, ponieważ wydaje się mocno naciągana.

4/10 to bardzo krzywdząca ocena, całokształt - z wieloma bardzo mocnymi punktami - zasługuje spokojnie na 7/10

ocenił(a) film na 3
marniak

Jeśli ta czwórka bohaterów to elita narodu amerykańskiego która ma stanowić przyszłą załogę misji na marsa to mam obawy o powodzenie tej misji. Poza tym film jest zwyczajnie nudny. Nie chodzi żeby były wybuch i strzelanie. Świetnym przykładem dobrego kina jest Marsjanin czy Moon.

ocenił(a) film na 5
marniak

Skoro wszystko było inscenizacją to tylko naprawdę wielki idiota pozwoliłby aby w eksperymencie ścieliły sie trupy.
Poza tym jaki cel miała ta inscenizacja? Taki reality show?

ocenił(a) film na 3
mr_freeman

film nudny, gra aktorska średnia. fajny ogólny pomysł, jednak scenariusz nie trzyma się kupy, sceny walk wręcz zabawne.
ps - gdy reanimujesz -zdejmij ją z materaca jełopie

ocenił(a) film na 7
parczewska

Ciekawe co ty bys robil pod naplywem takiej presji i adrenaliny ;)

ocenił(a) film na 3
alosek4

Przygotowanie astronautów do krótkiej, prostej misji kosmicznej trwa wiele miesięcy a jeśli symulacja miała być coś warta, bunkronauci powinni również przejść szkolenie i takie rzeczy jak pierwsza pomoc robić automatycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones