PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720318}

400 dni

400 Days
5,0 3 675
ocen
5,0 10 1 3675
400 dni
powrót do forum filmu 400 dni

Nie wiem jak to cos moglo otrzymac ocene wyzsza niz 1.

ocenił(a) film na 2
SukienkaCzerwona

Bywają gorsze. Na myśl przychodzi mi chociażby "Gra endera"

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Chyba sobie żartujesz. Porównujesz to "arcydzieło" drewnianej gry aktorskie i scen rodem ze "Strasznego Filmu" do Gry Endera? Jak już chcesz coś gorszego to obejrzyj sobie(jeśli dasz radę) film "Passage to Mars", który w zamyśle reżysera opowiada o podobnym eksperymencie co ten.

ocenił(a) film na 2
_Draco_

Gra Endera jest gorszy od tego, a tamtego co proponujesz nie oglądałem.

ocenił(a) film na 7
SukienkaCzerwona

Film jest świetny i ma własny klimat, skoro ich nie rozumiesz lub nie lubisz tego typu filmów to nie oceniaj , bo potem takie debilne noty są na FW dla świetnych filmów.Włącz sobie może Bolka i Lolka albo modę na Su#kę ok ?

ocenił(a) film na 2
sylwester_3

Film "Bokeh" to świetny film i ma własny klimat. Skoro go nie rozumiesz i nie lubisz tego typu filmów to nie oceniaj, bo potem debilne noty są n FW dla świetnych filmów. Włącz sobie może Wodnika Szuwarka albo M jak miłość.

ocenił(a) film na 1
sylwester_3

Film jest kiepski i jest pozbawiony klimatu. Choć lubisz tego typu filmy nie znaczy, że je rozumiesz więc ich nie oceniaj, bo potem takie debilne noty zawyżają ocenę takim kiepskim filmom. Włącz sobie Pszczółkę Maję albo Jaka to melodia.

ocenił(a) film na 7
SukienkaCzerwona

Film spoko, Końcówka tez mnie drazni, ale ten komentarz należy do zidiociałych

ocenił(a) film na 1
alosek4

Film jest kiepski, końcówka tez, a twój komentarz należy do skretyniałych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones